Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door hbwebdesign
Hallo Lancelotgenoten,
Jezelf pitchen is niet eenvoudig, maar daar gaat ie dan!
|
Allereerst heel veel succes gewenst met je nieuwe bedrijf/toekomst
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door hbwebdesign
Helen Bakker is sinds 1,5 jaar professioneel bezig met webdesign. Ooit gestart als hobby, maar door mond-tot-mond reclame begint mijn portfolio zich aardig uit te breiden. Ik design met plezier, besteed uit waar ik minder goed in ben (programmeren in o.a. php en javascript), en lever designs aan programmeurs die niet zo creatief zijn.
Tot begin dit jaar verdiende ik de hagelslag op mijn boterham als HR adviseur, en ik heb ontdekt dat mijn mensenkennis van grote waarde is als designer.
|
Is dit je pitch? Zo komt het niet over. Besteed liever kostbare spreektijd aan jouw specialiteiten en kennis.
Ik zou in je pitch ook niet in de 3e persoon enkelvoud over jezelf praten: dat klinkt zo onpersoonlijk. Begin je pitch gewoon met "Ik ben sinds 1,5 jaar professioneel bezig met..."
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door hbwebdesign
|
Waarom is je hele website in Flash opgezet?Je huidige website had uitstekend gebouwd kunnen worden m.b.v. (X)HTML en Javascript.