Home Starten Bedrijfsvoering Marketing Ontwikkelen Netwerken Forum
Home

RSS
Ga terug   Lancelots Forum - Voor freelancers > Markt > Marketing en acquisitie

Mededelingen

Marketing en acquisitie Sommige freelancers hebben altijd opdrachten. Ze weten precies welk klantprobleem ze oplossen. Ze hebben focus en onderscheiden zich van andere freelancers. Ze publiceren en netwerken actief, want interessante opdrachten komen vaak via-via. Met de opdrachten die niet bij hun passen, maken ze iemand in hun netwerk blij.

 
 
Discussietools Zoek in deze discussie Weergave
Prev Vorig bericht   Volgende bericht Next
  #15  
Oud 27 december 2012, 20:50
Niels Arts's schermafbeelding
Niels Arts Niels Arts is offline
Veteraan
 
Geregistreerd: 24 januari 2006
Berichten: 267
Stuur een bericht via MSN naar Niels Arts
Standaard

Je hoeft natuurlijk niet altijd megagoed vindbaar te zijn in zoekmachines, maar probeer op zijn minst enigzins wat zoekmachinevriendelijke elementen erin te brengen, zoals duidelijke titels, goede urls, ed.

Verder oogt de site 'onaf'. Bij 'about' staat geen foto van jezelf terwijl je toch een eenmanszaak bent, bij contactgegevens staat geen linkedin oid.

Zelf ben ik ook van mening dat je een tweetalige website dient te hebben, vanwege de vindbaarheid en het gemak voor bezoekers.

Succes!
__________________
Arts Media - online marketing
www.nielsarts.nl
www.artsmedia.nl
www.cursusvoor.nl
Met citaat reageren
 

Favorieten/bladwijzers

Labels
marketing, personal branding, website

Discussietools Zoek in deze discussie
Zoek in deze discussie:

Geavanceerd zoeken
Weergave

Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Forumnavigatie

Soortgelijke discussies
Discussie Auteur Forum Reacties Laatste bericht
Mag ik werk voor opdrachtgevers in het portfolio op mijn website zetten? Sofie Marketing en acquisitie 26 6 mei 2009 13:31
Wat vinden jullie van mijn (nieuwe) website? S. Jonker Jezelf en je freelancepraktijk ontwikkelen 9 20 januari 2009 10:23
Hoe wordt mijn website gevonden? Verwijderd account Al die andere praktische dingen 5 2 september 2007 12:13


Alle tijden zijn GMT +2. Het is nu 03:57.


Forumsoftware: vBulletin®, versie 3.8.5
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Lancelots Copyright © 2006-heden, Applinet en licentiegevers, Colofon