Home Starten Bedrijfsvoering Marketing Ontwikkelen Netwerken Forum
Home

RSS
Ga terug   Lancelots Forum - Voor freelancers > Markt > Omgaan met opdrachtgevers
Registreer Weblogs FAQ Netwerk Berichten van vandaag Zoeken

Mededelingen

Omgaan met opdrachtgevers Hoe kun je het gedrag van je opdrachtgever beïnvloeden? Hoe bepaal je je uurtarief? Wat te doen als de factuur niet betaald wordt? Hoe ga je om met problemen in een project?

 
 
Discussietools Zoek in deze discussie Weergave
Prev Vorig bericht   Volgende bericht Next
  #5  
Oud 21 juli 2011, 12:09
GerB GerB is offline
Veteraan
 
Geregistreerd: 3 december 2009
Berichten: 100
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Gerda Bekijk bericht
De artikelen die ik moet schrijven hoeven nergens over te gaan, het is puur voor SEO-doeleinden. Dus ergens op een door de klant aangegeven website inloggen en dan daarin een link plaatsen met de 200 woorden eromheen.
Dat is natuurlijk ook een werkje van niets he. Zulks is SEO-spam: verzin relevante sleutelwoorden, plaats er een link omheen en klaar. Daar ben je 5 minuten mee bezig. Per uur kom je dus op zo'n € 25,- wat natuurlijk nog steeds erg schamel is.

Dat terzijde kun je je natuurlijk ook afvragen of je wil meewerken aan zulke praktijken. Het is pure spam wat je dan aan het produceren bent.
Met citaat reageren
 

Favorieten/bladwijzers


Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Forumnavigatie

Soortgelijke discussies
Discussie Auteur Forum Reacties Laatste bericht
Persberichten schrijven in 20 stappen (Boekrecensie/overzicht) Adine Versluis Jezelf en je freelancepraktijk ontwikkelen 6 30 juli 2007 16:35
Hoe veel te schrijven? (boekrecensie) René Jezelf en je freelancepraktijk ontwikkelen 3 20 juli 2007 19:48
Payrolling-vragen van een leek met vast dienstverband starter Al die andere praktische dingen 9 5 april 2007 08:21


Alle tijden zijn GMT +2. Het is nu 12:34.


Forumsoftware: vBulletin®, versie 3.8.5
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Lancelots Copyright © 2006-heden, Applinet en licentiegevers, Colofon