Home Starten Bedrijfsvoering Marketing Ontwikkelen Netwerken Forum
Home

RSS
Ga terug   Lancelots Forum - Voor freelancers > Markt > Omgaan met opdrachtgevers
Registreer Weblogs FAQ Netwerk Berichten van vandaag Zoeken

Mededelingen

Omgaan met opdrachtgevers Hoe kun je het gedrag van je opdrachtgever beïnvloeden? Hoe bepaal je je uurtarief? Wat te doen als de factuur niet betaald wordt? Hoe ga je om met problemen in een project?

 
 
Discussietools Zoek in deze discussie Weergave
Prev Vorig bericht   Volgende bericht Next
  #2  
Oud 18 december 2013, 16:08
René's schermafbeelding
René René is offline
Moderator
 
Geregistreerd: 1 januari 2006
Berichten: 3.338
Weblogartikelen: 2
Standaard

Het klinkt als overbodige en onzinnige vragen. Ze stellen ze waarschijnlijk om meer zekerheid te krijgen over je ondernemersstatus, maar daar is de VAR voor bedoeld. Bij een VAR-ROW is de werkgever zelf verantwoordelijk voor de beoordeling en kan ik me voorstellen dat ze een aantal vragen stellen. Maar bij een VAR-WUO is dat niet nodig.

Je bent zeker niet verplicht om dit soort vragen te beantwoorden, maar het staat een opdrachtgever vrij om voorwaarden te verbinden aan het geven van een opdracht.

Ik zou ze gewoon antwoorden dat je een VAR-WUO hebt (voor de zekerheid nog een keer een kopietje meesturen), dat die voldoende zekerheid geeft en het beantwoorden van de overige vragen dus niet nodig is. Je kunt ze ter onderbouwing verwijzen naar de Beleidsregels beoordeling dienstbetrekking.
__________________
René
Met citaat reageren
 

Favorieten/bladwijzers

Labels
eigen verklaring, opdrachtgever


Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Forumnavigatie

Soortgelijke discussies
Discussie Auteur Forum Reacties Laatste bericht
Opdrachtgever krijgt rekening en vraagt nu pas VAR Petra Megens Verklaring Arbeidsrelatie (VAR) 8 28 oktober 2009 16:02
Geen zelfstandige, opdrachtgever vraagt om VAR krelis Verklaring Arbeidsrelatie (VAR) 3 15 juli 2008 00:11
VAR verklaring BV dalet Verklaring Arbeidsrelatie (VAR) 6 26 februari 2008 12:42
Opdrachtgever wil VAR-wuo en EV, terwijl dienstverband aantoonbaar is. Annet Verklaring Arbeidsrelatie (VAR) 7 6 augustus 2007 17:36
VAR verklaring en verplichtingen tegenover opdrachtgever ?? Alan French Omgaan met opdrachtgevers 2 3 oktober 2006 19:36


Alle tijden zijn GMT +2. Het is nu 19:30.


Forumsoftware: vBulletin®, versie 3.8.5
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Lancelots Copyright © 2006-heden, Applinet en licentiegevers, Colofon