Home Starten Bedrijfsvoering Marketing Ontwikkelen Netwerken Forum
Home

RSS
Ga terug   Lancelots Forum - Voor freelancers > Markt > Omgaan met opdrachtgevers

Mededelingen

Omgaan met opdrachtgevers Hoe kun je het gedrag van je opdrachtgever beïnvloeden? Hoe bepaal je je uurtarief? Wat te doen als de factuur niet betaald wordt? Hoe ga je om met problemen in een project?

 
 
Discussietools Zoek in deze discussie Weergave
Prev Vorig bericht   Volgende bericht Next
  #3  
Oud 18 juli 2008, 16:03
Adriaan Adriaan is offline
Juniorlid
 
Geregistreerd: 17 juli 2008
Berichten: 3
Standaard Re: Starten als ZZP'er in de ICT

Als je voor het eerst als zelfstandige begint zet je een nieuwe onderneming op. Je neemt risico's: zegt je vaste baan op, doet investeringen zoals een nieuwe laptop een een arbeidsongeschiktheids verzekeringen etc. Ik zou niet aanraden om meteen aan het begin al parttime te werken. Eerst maar eens volle bak starten en een eerste opdracht scoren. Dat lukt makkelijker als je fulltime beschikbaar bent en niet te kritisch op je uurtarief en het soort werk. Als je dan na een tijdje overtuigd bent van je eigen kunnen als ondernemer kan je denk ik beter inschatten of het wijs is om parttime te gaan werken, selectiever te worden in de opdrachten die je aanneemt, of een hoger tarief te vragen.
Met citaat reageren
 

Favorieten/bladwijzers

Labels
parttime freelancen

Discussietools Zoek in deze discussie
Zoek in deze discussie:

Geavanceerd zoeken
Weergave

Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Forumnavigatie

Soortgelijke discussies
Discussie Auteur Forum Reacties Laatste bericht
Starten als freelancer fotograaf: welke formaliteiten? GlennVanDaele Freelancepraktijk starten 7 23 december 2007 20:08
Samen starten als freelancer: nog 4 plaatsen vrij forumbeheerder Nieuws - Voor en door freelancers 2 31 augustus 2007 08:31
Kan ik nog starten als ondernemer? Art Freelancepraktijk starten 5 5 mei 2007 18:02
Uitkering en zelfstandig ondernemen Anoniem Al die andere praktische dingen 11 22 februari 2007 10:27
starten als freelancer journalist030 Marketing en acquisitie 5 11 augustus 2006 16:11


Alle tijden zijn GMT +2. Het is nu 17:38.


Forumsoftware: vBulletin®, versie 3.8.5
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Lancelots Copyright © 2006-heden, Applinet en licentiegevers, Colofon