Home Starten Bedrijfsvoering Marketing Ontwikkelen Netwerken Forum
Home

RSS
Ga terug   Lancelots Forum - Voor freelancers > Markt > Marketing en acquisitie

Mededelingen

Marketing en acquisitie Sommige freelancers hebben altijd opdrachten. Ze weten precies welk klantprobleem ze oplossen. Ze hebben focus en onderscheiden zich van andere freelancers. Ze publiceren en netwerken actief, want interessante opdrachten komen vaak via-via. Met de opdrachten die niet bij hun passen, maken ze iemand in hun netwerk blij.

 
 
Discussietools Zoek in deze discussie Weergave
Prev Vorig bericht   Volgende bericht Next
  #6  
Oud 21 september 2006, 16:19
René's schermafbeelding
René René is offline
Moderator
 
Geregistreerd: 1 januari 2006
Berichten: 3.338
Weblogartikelen: 2
Standaard Re: Opdrachten moeten jou vinden

Ik heb zelf mijn twijfels bij de weblogmanie. Waarom niet een gewone thematische website? Uiteraard met schrijfsels die vooral voor potentiële opdrachtgevers interessant / relevant zijn (en wat mij betreft wat minder de "blik in mijn leven"-benadering van je Volkskrant-weblog).

Je zou bijvoorbeeld uitleg en voorbeelden kunnen geven bij verschillende methoden om dingen visueel inzichtelijk te maken:
  • het grote klein weergeven
  • het kleine groot weergeven
  • 3-D doorsnedes van ruimtelijke systemen
  • fasen/stadia/cycli naast elkaar zetten
  • vereenvoudigen/selecteren/modelleren
  • zaken die niet zichtbaar zijn (em golven buiten het zichtbare licht, subatomaire deeltjes en processen, geluid, ...) zichtbaar maken
  • ...
Je zou ook achtergrondinformatie kunnen geven over de totstandkoming. Over research die je doet, samenwerking en interviews met wetenschappers/technici/experts, didactische evaluatie, kwaliteitscontrole...

En misschien achtergrondinformatie over hoe en waarom visuele informatie in het brein van de ontvanger bijdraagt aan het ontstaan van inzicht.

Zoiets is leuk om te lezen (warm gevoel), brengt lezers op ideeën t.a.v. visualisatiemogelijkheden van eigen zaken en leidt ze onvermijdelijk naar jou als ze zelf zo'n visualisatie willen laten maken.

Je zou bepaalde artikelen die zich daarvoor lenen kunnen aanbieden aan vaktijdschriften/weblogs voor vormgevers/ontwerpers (die jou misschien ooit als onderaannemer willen inschakelen), wetenschapsjournalisten (die jou inschakelen of tippen bij hun redactie) en voorlichters.
__________________
René
Met citaat reageren
 

Favorieten/bladwijzers

Discussietools Zoek in deze discussie
Zoek in deze discussie:

Geavanceerd zoeken
Weergave

Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Forumnavigatie

Soortgelijke discussies
Discussie Auteur Forum Reacties Laatste bericht
Marktplaatsen met opdrachten voor freelancers René Marketing en acquisitie 18 21 mei 2006 22:34


Alle tijden zijn GMT +2. Het is nu 10:09.


Forumsoftware: vBulletin®, versie 3.8.5
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Lancelots Copyright © 2006-heden, Applinet en licentiegevers, Colofon