Home Starten Bedrijfsvoering Marketing Ontwikkelen Netwerken Forum
Home

RSS
Ga terug   Lancelots Forum - Voor freelancers > Markt > Marktplaats

Mededelingen

Marktplaats Stel jezelf voor en bied je diensten aan met een spetterende elevator pitch. Plaats een oproep als je een freelancer zoekt voor een opdracht, om mee samen te werken of werkruimte te delen.

 
 
Discussietools Zoek in deze discussie Weergave
Prev Vorig bericht   Volgende bericht Next
  #24  
Oud 7 mei 2009, 10:38
Adine Versluis's schermafbeelding
Adine Versluis Adine Versluis is offline
Moderator
 
Geregistreerd: 8 maart 2007
Berichten: 1.087
Weblogartikelen: 2
Standaard Re: Webstylerz

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Rub3n Bekijk bericht
Ik gebruik hun naam niet. Ik heb simpelweg een domein geregistreerd en mijn site daarop gezet. Op die website staat nergens dat ik mijzelf "Webdesign Kampen" noem. Dat kunnen ze me verbieden als ze dat willen.
Een domein registreren is voor iedereen vrij. Ik mag ook nike.nl (als die vrij zou zijn) gewoon registreren en er een site van Webstylerz op zetten. Zolang ik hun merknaam en beeldmerk niet gebruik.

Of zit ik hier nu helemaal fout in?
Of het in dit specifieke geval wel of niet mag, durf ik niet te zeggen, maar je maakt wel degelijk gebruik van hun naam (in het adres) en gezien de overlap van diensten zou de 'echte' WK zeker wel een punt hebben.

Bezoekers die namelijk op zoek zijn naar Webdesign Kampen, lopen ook het 'risico' om op jouw site terecht te komen, terwijl ze naar het andere bedrijf op zoek zijn. Als jij sportschoenen verkoopt en www.nike.nl naar jouw website linkt, ben je ook fout bezig.
__________________
Money Mind Academy - LekkerLevenMetMinder
Slimmer met je geld

Met citaat reageren
 

Favorieten/bladwijzers

Discussietools Zoek in deze discussie
Zoek in deze discussie:

Geavanceerd zoeken
Weergave

Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +2. Het is nu 13:59.


Forumsoftware: vBulletin®, versie 3.8.5
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Lancelots Copyright © 2006-heden, Applinet en licentiegevers, Colofon