Home Starten Bedrijfsvoering Marketing Ontwikkelen Netwerken Forum
Home

RSS
Ga terug   Lancelots Forum - Voor freelancers > Bedrijfsvoering > Belasting

Mededelingen

Belasting Inkomstenbelasting (winst uit onderneming en resultaat uit overige werkzaamheden), omzetbelasting (btw), vennootschapsbelasting.

 
 
Discussietools Zoek in deze discussie Weergave
Prev Vorig bericht   Volgende bericht Next
  #17  
Oud 15 december 2006, 08:32
erix's schermafbeelding
erix erix is offline
Veteraan
 
Geregistreerd: 9 januari 2006
Berichten: 1.032
Weblogartikelen: 2
Stuur een bericht via Skype™ naar erix
Standaard Re: Ondernemer op de valreep?

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Rene Bekijk bericht
In mijn geval was de truc om de vraag per webformulier (aldaar ten onrechte 'e-mail' genoemd) in te dienen, waarna ze mij moesten terugbellen. Misschien dat outbound terugbellen op een hoger niveau plaatsvindt dan inbound antwoorden.
\

Dit is een manier om inkomend verkeer te reduceren. Vergeet niet dat de Belastingtelefoon miljoenen gesprekken per jaar afhandelt en dat terugdringen van dit verkeer erg interessant is. Zo kan de piekwerkdruk worden teruggedrongen: outbound calls kan je namelijk zelf inplannen, inkomend verkeer moet worden afgehandeld wanneer het binnenkomt.

E-mail en webformulieren maken beiden gebruik van dezelfde technologie (nl. elektronische berichten, mailtechnologie dus) en worden door de meeste callcenters beschouwd als minder tijdgevoelig. Instellingen en bedrijven kunnen mail in daluren afhandelen en doen dat dus ook vaak. De responstijden verschillen sterk: in Zuid Europa vindt men het normaal dat er enkele dagen gewacht mag worden, in Noordwest Europa is respons binnen 24 uur gebruikelijker (maar dat wil niet zeggen dat iedereen zich daar aan houdt ). Wanneer een webform de grondslag is voor een outbound call, geldt hetzelfde: de service levels van een callcenter worden primair bepaald door inkomend verkeer, dat heeft altijd voorrang. Outboundcalls worden uitgevoerd in daluren.
Vanuit mijn callcenterachtergrond adviseer ik: wil je snel een reactie, dan kan je beter wat (wacht)tijd investeren in een telefoontje dan dat je mailt. Heb je bovendien een legitieme reden om te klagen over de wachttijd en bereikbaarheid.
Sneller kunnen we het niet maken, ongemakkelijker wel.
__________________
erix

www.erikbouwer.nl
Met citaat reageren
 

Favorieten/bladwijzers

Discussietools Zoek in deze discussie
Zoek in deze discussie:

Geavanceerd zoeken
Weergave

Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Forumnavigatie

Soortgelijke discussies
Discussie Auteur Forum Reacties Laatste bericht
Zelfstandige ondernemer of B.V? isa Al die andere praktische dingen 3 8 november 2006 11:08
Freelancer, ondernemer, zelfstandige? René Jezelf en je freelancepraktijk ontwikkelen 6 8 september 2006 17:14
geen BTW op factuur carsten888 Administratie 25 3 september 2006 22:59
Ondernemer of inhuurkracht? René Jezelf en je freelancepraktijk ontwikkelen 5 6 mei 2006 12:46


Alle tijden zijn GMT +2. Het is nu 03:57.


Forumsoftware: vBulletin®, versie 3.8.5
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Lancelots Copyright © 2006-heden, Applinet en licentiegevers, Colofon