Home Starten Bedrijfsvoering Marketing Ontwikkelen Netwerken Forum
Home

RSS
Ga terug   Lancelots Forum - Voor freelancers > Bedrijfsvoering > Belasting

Mededelingen

Belasting Inkomstenbelasting (winst uit onderneming en resultaat uit overige werkzaamheden), omzetbelasting (btw), vennootschapsbelasting.

 
 
Discussietools Zoek in deze discussie Weergave
Prev Vorig bericht   Volgende bericht Next
  #4  
Oud 12 maart 2018, 19:58
René's schermafbeelding
René René is offline
Moderator
 
Geregistreerd: 1 januari 2006
Berichten: 3.338
Weblogartikelen: 2
Standaard

Het gaat niet zozeer om wanneer je btw overmaakt (de afdrachtdatum), maar de aangifteperiode waarin je de factuur meeneemt. Als je een factuur met factuurdatum in januari hebt meegenomen in je aangifte van het 4e kwartaal 2017, dan was dat onjuist. Ik zou die factuur niet nogmaals meenemen in de aangifte van het 1e kwartaal 2018, dan komt het weer goed. En maak daar een aantekening van in je dossier, zodat je het later bij een eventuele btw-controle kunt uitleggen. De belastingdienst zal er niet wakker van liggen, want je hebt jezelf hiermee niet bevoordeeld.

Officieel zou je je aangifte moeten corrigeren met een suppletieaangifte, maar dat lijkt me bij zo'n onschuldige kleine fout onnodig gedoe.
__________________
René
Met citaat reageren
 

Favorieten/bladwijzers

Discussietools Zoek in deze discussie
Zoek in deze discussie:

Geavanceerd zoeken
Weergave

Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Forumnavigatie

Soortgelijke discussies
Discussie Auteur Forum Reacties Laatste bericht
Facturen verstuurd, maar geen kvk/btw nr. hoe nu? Sharkoon Al die andere praktische dingen 3 2 oktober 2007 11:18
Startersaftrek - wel of niet? arbi Belasting 4 15 maart 2007 23:37
Maatschappelijk verantwoord ondernemen? Verwijderd account Al die andere praktische dingen 15 2 februari 2007 22:28


Alle tijden zijn GMT +2. Het is nu 09:13.


Forumsoftware: vBulletin®, versie 3.8.5
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Lancelots Copyright © 2006-heden, Applinet en licentiegevers, Colofon