Home Starten Bedrijfsvoering Marketing Ontwikkelen Netwerken Forum
Home

RSS
Ga terug   Lancelots Forum - Voor freelancers > Markt > Omgaan met opdrachtgevers

Mededelingen

Omgaan met opdrachtgevers Hoe kun je het gedrag van je opdrachtgever beïnvloeden? Hoe bepaal je je uurtarief? Wat te doen als de factuur niet betaald wordt? Hoe ga je om met problemen in een project?

 
 
Discussietools Zoek in deze discussie Weergave
Prev Vorig bericht   Volgende bericht Next
  #7  
Oud 18 februari 2009, 13:14
mia mia is offline
Lid
 
Geregistreerd: 12 februari 2009
Berichten: 8
Standaard Re: Zaak tegen grote opdrachtgever

ik heb geprobeerd lid te worden van de nvj, maar het kwam er op neer dat ze me niet wilde hebben, omdat ik niet aan de voorwaarden voldeed. één van de voorwaarden voor lidmaatschap was dat je je brood verdiende met schrijven. nu werk ik maar parttime - en destijds minder dan nu - dus kwam ik niet in aanmerking voor lidmaatschap.
aan de ene kant begrijpelijk, omdat ze perskaarten verstrekken aan leden en ze willen natuurlijk niet dat iedereen die weleens een columpje in het personeelsblad heeft geschreven daarmee gaat lopen zwaaien. aan de andere kant vind ik mezelf als journalist van genoeg niveau als ik wel voor dergelijke grote opdrachtgevers werk.

maar goed, ik kon dus niet terecht bij het nvj. gelukkig had ik wel iemand in mijn netwerk die het interessant vond om deze zaak aan te gaan. ik hoop ook dat er iets uitkomt waar meer freelancers wat aan hebben.
en het zou - ook voor henzelf - goed zijn als deze opdrachtgever helderdere opdrachten gaat verstrekken.
Met citaat reageren
 

Favorieten/bladwijzers

Discussietools Zoek in deze discussie
Zoek in deze discussie:

Geavanceerd zoeken
Weergave

Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Forumnavigatie

Soortgelijke discussies
Discussie Auteur Forum Reacties Laatste bericht
Nieuwe auto op de zaak: waarom vallen bijtelling en afschrijving tegen elkaar weg? DJA Belasting 7 25 januari 2011 20:57
Wie is mijn opdrachtgever Niki Verklaring Arbeidsrelatie (VAR) 18 3 april 2009 17:33
Vrijgestelde opdrachtgever en BTW Jenny77 Belasting 3 12 januari 2009 11:25
Feedback opdrachtgever CCgirl Omgaan met opdrachtgevers 4 24 november 2008 01:39
Opdrachtgever wil VAR-wuo en EV, terwijl dienstverband aantoonbaar is. Annet Verklaring Arbeidsrelatie (VAR) 7 6 augustus 2007 17:36


Alle tijden zijn GMT +2. Het is nu 20:16.


Forumsoftware: vBulletin®, versie 3.8.5
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Lancelots Copyright © 2006-heden, Applinet en licentiegevers, Colofon