Home Starten Bedrijfsvoering Marketing Ontwikkelen Netwerken Forum
Home

RSS
Ga terug   Lancelots Forum - Voor freelancers > Archief > Verklaring Arbeidsrelatie (VAR)
Registreer Weblogs FAQ Netwerk Berichten van vandaag Zoeken

Mededelingen

Verklaring Arbeidsrelatie (VAR) De Verklaring Arbeidsrelatie (VAR) is afgeschaft per 1 mei 2016. Dit forum is gesloten en gearchiveerd.

 
 
Discussietools Zoek in deze discussie Weergave
Prev Vorig bericht   Volgende bericht Next
  #11  
Oud 14 januari 2014, 12:16
Jane Jane is offline
Lid
 
Geregistreerd: 14 januari 2014
Berichten: 13
Standaard

Hoi!

Via Google kom ik bij dit forum terecht, en ik zit waarschijnlijk met hetzelfde probleem. Ik werk al een aantal jaar voor Lionbridge en diende elke keer een VAR ROW in, omdat VAR WUO gewoon niet voor elkaar te krijgen is. Opeens krijg ik voor dit jaar te horen dat ik een VAR WUO moet hebben, anders word ik uit het programma gegooid! Ik heb al meerdere keren aanvragen voor VAR WUO gedaan, maar het lukt natuurlijk nooit om een VAR WUO te krijgen; ik ben geen onderneming e.d... Ik heb al aan Lionbridge een paar keer verteld dat ik geen VAR WUO kan krijgen, dat dat niet mijn situatie is, maar dat VAR ROW de afgelopen jaren geen probleem was. Ik heb ze gezegd dat ik probeer VAR WUO te verkrijgen, maar ik weet gewoon dat dit niet kan lukken want dat is niet van toepassing op mijn situatie. Wat moet ik doen?
 

Favorieten/bladwijzers

Labels
lionbridge, var-wuo


Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Forumnavigatie

Soortgelijke discussies
Discussie Auteur Forum Reacties Laatste bericht
Verschillende diensten - geen VAR WUO - toch aftrekposten? rverheij Belasting 1 14 augustus 2012 12:55
VAR aanvragen of in loondienst blijven? Maria72 Verklaring Arbeidsrelatie (VAR) 3 8 september 2010 21:45
VAR ROW tot eind 2009 of toch een VAR WUO? Anneee Freelancepraktijk starten 3 24 september 2009 09:29
Uitsluiting van VAR WUO? Jan16 Verklaring Arbeidsrelatie (VAR) 10 5 februari 2009 19:18
Intermediair stelt aansprakelijkheid tot € 500.000 als voorwaarde, hoe beperk ik mijn risico? MAEP Al die andere praktische dingen 4 25 juni 2008 20:09


Alle tijden zijn GMT +2. Het is nu 16:08.


Forumsoftware: vBulletin®, versie 3.8.5
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Lancelots Copyright © 2006-heden, Applinet en licentiegevers, Colofon