Home Starten Bedrijfsvoering Marketing Ontwikkelen Netwerken Forum
Home

RSS
Ga terug   Lancelots Forum - Voor freelancers > Markt > Marktplaats
Registreer Weblogs FAQ Netwerk Berichten van vandaag Zoeken

Mededelingen

Marktplaats Stel jezelf voor en bied je diensten aan met een spetterende elevator pitch. Plaats een oproep als je een freelancer zoekt voor een opdracht, om mee samen te werken of werkruimte te delen.

 
 
Discussietools Zoek in deze discussie Weergave
Prev Vorig bericht   Volgende bericht Next
  #5  
Oud 11 april 2008, 14:38
NowHow's schermafbeelding
NowHow NowHow is offline
Veteraan
 
Geregistreerd: 2 augustus 2006
Berichten: 593
Weblogartikelen: 13
Standaard Re: Ik stel mij voor

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door rick8245 Bekijk bericht
Hoi Ramon,

Bedankt voor je tip maar wat zou ik dan precies moeten veranderen volgens jouw ?
Dag Rick,

Ik moet het, jammer genoeg voor jouw, eens zijn met Ramon. Je site ziet er niet uit als een site waar heel erg over het design is nagedacht. De kleurcombinaties zijn lelijk, de linken naar de verschillende onderdelen niet consistent en zo kan ik nog wel even doorgaan. Waarschijnlijk zit je site aan de achterkant goed in elkaar en de broncode ziet er ook redelijk netjes uit (maak van je beschrijving een echte beschrijving, dan zorg je voor een net iets beter gebruik van je SEO), maar visueel deugt er niet veel van.

Dit klinkt nu misschien hard, maar ik denk dat het belangrijk is te beseffen waar jij goed in bent. En dat is waarschijnlijk databasemanagement en het maken van de achterkant van een website. Wil je ook webdesign aanbieden, dan raad ik je aan met iemand samen te werken, die daar echt in gespecialiseerd is, waardoor je echt een sterk product in de markt kunt zetten. Nu jaag je mensen weg doordat je zegt dat je ook webdesign aanbiedt terwijl mensen aan je site kunnen zien dat je dat niet onder de knie hebt.

Ik heb vaker dit soort sites gezien en jammer genoeg zijn dat vaak mensen met een achtergrond als jij: goede vaklui, maar wel op een ander vlak dan webdesign. Nu ik toch bezig ben: hoewel je teksten redelijk zijn is het misschien ook een idee om iemand er naar te laten kijken. Op dit moment zijn ze een beetje vis noch vlees: ze zijn net te lang om niet te hoeven scrollen, maar ook weer niet zo lang dat iemand begrijpt waarom hij of zij moet scrollen.

En voordat je nu helemaal schrikt: welkom! Lancelots forum is een goede en rijke bron voor iedereen hier, zeker als je serieus bent in wat je doet.
__________________
Mieke Roth
Wetenschappelijke en technische visualisaties
ir Mieke Roth
http://www.miekeroth.nl
http://blogger.miekeroth.com

Met citaat reageren
 

Favorieten/bladwijzers


Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Forumnavigatie

Soortgelijke discussies
Discussie Auteur Forum Reacties Laatste bericht
Introductie Rick Janssen Rick Marktplaats 4 12 september 2007 18:03


Alle tijden zijn GMT +2. Het is nu 21:07.


Forumsoftware: vBulletin®, versie 3.8.5
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Lancelots Copyright © 2006-heden, Applinet en licentiegevers, Colofon