Home Starten Bedrijfsvoering Marketing Ontwikkelen Netwerken Forum
Home

RSS
Ga terug   Lancelots Forum - Voor freelancers > Bedrijfsvoering > Belasting
Registreer Weblogs FAQ Netwerk Berichten van vandaag Zoeken

Mededelingen

Belasting Inkomstenbelasting (winst uit onderneming en resultaat uit overige werkzaamheden), omzetbelasting (btw), vennootschapsbelasting.

 
 
Discussietools Zoek in deze discussie Weergave
Prev Vorig bericht   Volgende bericht Next
  #5  
Oud 5 oktober 2010, 22:02
elifecoach elifecoach is offline
Juniorlid
 
Geregistreerd: 14 augustus 2010
Berichten: 4
Stuur een bericht via MSN naar elifecoach Stuur een bericht via Skype™ naar elifecoach
Standaard

ja dat dacht ik ook ik dacht als ik beter in mijn vak wil worden en een b usinesscoach opleiding volg ik voor het urencriterium in aanmerking kom. Ik heb nog eens gebelt en ze blijven bij hun standpunt.
Een bakker die een bakkers opleiding doet, een slager die een slagersopleiding doet allemaal redelijke argumenten. Ik ga nog eens bellen!
En de kwaliteitsmanagmentopleiding is toch ook ten goede van de kwaliteit van mijn diensten?? Of ben ik nou verkeerd bezig? Het is toch ook een investering in je bedrijf? En als de kwaliteit beter wordt krijg je meer klanten en zo maak je meer winst? Ik zie het niet als indirecte uren maar als directe bijdrage.
Ik neem de studie uren gewoon mee en als puntje bij paaltje kom ga ik me verdedigen. Nee heb je , ja kun je krijgen.

ik vond deze uitspraak, ik denk dat ik kans maak. ;(
4.2. Studiekosten worden bij de bepaling van de fiscale winst in aanmerking genomen indien zij op grond van zakelijke overwegingen zijn gemaakt. Volgens HR 10 februari 1960 (BNB 1960/79) is geen sprake van bedrijfs- of beroepskosten als het gaat om kosten van scholing die ertoe leiden dat de ondernemer zich een belangrijk grotere vakkennis verwerft en de studie aldus trekt tot een duurzame verbetering van de persoonlijke uitrusting.

Beslissing

Het Hof:
- verklaart het beroep gegrond;
- vernietigt de uitspraken;
- vermindert de aanslag inkomstenbelasting/premieheffing voor het jaar 2000 tot een berekend naar een belastbaar inkomen van ? 27.446;
- vermindert de aanslag inkomstenbelasting/premieheffing voor het jaar 2001 tot een berekend naar een belastbaar inkomen van € 9.878;
- vernietigt de aanslag in de premie arbeidsongeschiktheidsverzekering zelfstandigen voor het jaar 2001;
- gelast de inspecteur het gestorte griffierecht ad € 31 aan belanghebbende te vergoeden, en;
- veroordeelt de inspecteur in de proceskosten van belanghebbende tot een beloop van € 25 en wijst de Staat aan dit bedrag aan belanghebbende te voldoen.
__________________
"elifecoach" Dennis Rudolf Devid-Olivieira
website; http://www.headdress-coaching.nl
Met citaat reageren
 

Favorieten/bladwijzers

Labels
belastingen, startersaftrek, verantwoording, weekstaat


Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Forumnavigatie

Soortgelijke discussies
Discussie Auteur Forum Reacties Laatste bericht
Inkomstenbelasting Urencriterium: belastinginspecteur staat meetellen uren voor de start niet toe snaber Belasting 2 23 februari 2010 16:03
Welke tegenrekening moet ik invoeren bij deze factuur? Allard88 Administratie 1 16 november 2008 20:36
Hoe kom je aan 1225 uren voor het urencriterium? agnez Belasting 12 19 januari 2007 11:43


Alle tijden zijn GMT +2. Het is nu 16:06.


Forumsoftware: vBulletin®, versie 3.8.5
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Lancelots Copyright © 2006-heden, Applinet en licentiegevers, Colofon