Home Starten Bedrijfsvoering Marketing Ontwikkelen Netwerken Forum
Home

RSS
Ga terug   Lancelots Forum - Voor freelancers > Markt > Marketing en acquisitie
Registreer Weblogs FAQ Netwerk Berichten van vandaag Zoeken

Mededelingen

Marketing en acquisitie Sommige freelancers hebben altijd opdrachten. Ze weten precies welk klantprobleem ze oplossen. Ze hebben focus en onderscheiden zich van andere freelancers. Ze publiceren en netwerken actief, want interessante opdrachten komen vaak via-via. Met de opdrachten die niet bij hun passen, maken ze iemand in hun netwerk blij.

Reageren
 
Discussietools Zoek in deze discussie Weergave
  #1  
Oud 1 augustus 2013, 19:25
CrammC's schermafbeelding
CrammC CrammC is offline
Lid
 
Geregistreerd: 18 februari 2010
Berichten: 33
Standaard

Ik weet niet of het al opgemerkt is, maar je Contact-knop verdwijnt als ik op de Contact-pagina zelf kom. Dat is bij de andere pagina's niet het geval. Ik snap dat het niet nodig is om dan een Contact knop te hebben, maar het oogt inconsistent om hem dan weg te halen.

Daarnaast zou een aparte 'Portfolio'/'Work'-pagina handig zijn, want nu weet ik niet waar op de site ik precies ben als ik werk van je bekijk (dat ik onderaan aan kan klikken).
__________________
Colin Cramm Illustratie & Animatie


Met citaat reageren
  #2  
Oud 25 december 2013, 00:09
TheArcadeFire TheArcadeFire is offline
Lid
 
Geregistreerd: 24 december 2013
Berichten: 9
Stuur een bericht via Skype™ naar TheArcadeFire
Standaard

Website laadt erg traag voor mij. Kan misschien liggen aan het feit dat ik in Thailand zit, maar vooral de plaatjes doen er lang over om te verschijnen.
Vindt de website net iets te kaal. Simpel en overzichtelijk is goed, maar je kan het te ver doordrijven.

Meest storende vindt ik de permalink structuur:
http://realiztic.com/index.php?p=51
Beter: Realiztic.com/process.
__________________
http://SEOGeek.nl | Specialist in Zoekmachine Optimalisatie Campagnes, Consultancy en Link Building
Met citaat reageren
Reageren

Favorieten/bladwijzers

Labels
marketing, personal branding, website


Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Forumnavigatie

Soortgelijke discussies
Discussie Auteur Forum Reacties Laatste bericht
Mag ik werk voor opdrachtgevers in het portfolio op mijn website zetten? Sofie Marketing en acquisitie 26 6 mei 2009 13:31
Wat vinden jullie van mijn (nieuwe) website? S. Jonker Jezelf en je freelancepraktijk ontwikkelen 9 20 januari 2009 10:23
Hoe wordt mijn website gevonden? Verwijderd account Al die andere praktische dingen 5 2 september 2007 12:13


Alle tijden zijn GMT +2. Het is nu 17:15.


Forumsoftware: vBulletin®, versie 3.8.5
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Lancelots Copyright © 2006-heden, Applinet en licentiegevers, Colofon