Home Starten Bedrijfsvoering Marketing Ontwikkelen Netwerken Forum
Home

RSS
Ga terug   Lancelots Forum - Voor freelancers > Bedrijfsvoering > Belasting
Registreer Weblogs FAQ Netwerk Berichten van vandaag Zoeken

Mededelingen

Belasting Inkomstenbelasting (winst uit onderneming en resultaat uit overige werkzaamheden), omzetbelasting (btw), vennootschapsbelasting.

 
 
Discussietools Zoek in deze discussie Weergave
Prev Vorig bericht   Volgende bericht Next
  #3  
Oud 29 december 2014, 23:05
Stijnie Stijnie is offline
Juniorlid
 
Geregistreerd: 29 december 2014
Berichten: 2
Standaard

Hoi René, bedankt voor je reactie

Bij het UWV krijg ik het niet voor elkaar om die klus te mogen doen, dus dat is natuurlijk het probleem, maar dat zal niet veranderen. Maar omdat ik wel heel graag deze klus wil doen en mijn eerste geld wil verdienen hoopte ik dat er een oplossing zou zijn dat de opdrachtgever via een andere weg zou kunnen betalen. En omdat ik geen problemen wil krijgen met de belastingdienst dacht ik aan de optie de betaling via mijn partner te laten lopen, hij zal me nl voor een groot deel helpen bij deze klus ivm het maken van spullen.
Dus mijn vraag is eigenlijk als hij een betalingsverzoek indient bij de opdrachtgever met zijn rekeningnummer en gegevens en hij zal het bedrag (ongeveer 1000 euro na schatting) bij zijn inkomstenbelasting opgeven of dit kan? (mits de opdrachtgever dit akkoord vind). Of zal er een link gelegd worden tussen mij en hem en mijn nieuwe bedrijfje? Ik ben gewoon beetje bang voor deze zaken waar ik echt helemaal geen verstand heb. Ik wil nl niet in de problemen komen.

Hopelijk is mijn vraag zo iets duidelijker.
Groetjes
Met citaat reageren
 

Favorieten/bladwijzers


Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Forumnavigatie

Soortgelijke discussies
Discussie Auteur Forum Reacties Laatste bericht
werken voor 'oude' werkgever onderwijskundige coach Freelancepraktijk starten 2 25 juli 2013 12:35
Na ontslag ZZP voor (o.a.) oude werkgever: wachttermijn? nen632 Freelancepraktijk starten 7 22 januari 2013 09:54
Oude werkgever Ben11 Al die andere praktische dingen 4 19 september 2007 20:41
Freelancen bij je oude werkgever, ?!? itfreelancer Al die andere praktische dingen 4 27 juli 2007 12:39


Alle tijden zijn GMT +2. Het is nu 22:12.


Forumsoftware: vBulletin®, versie 3.8.5
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Lancelots Copyright © 2006-heden, Applinet en licentiegevers, Colofon