Home Starten Bedrijfsvoering Marketing Ontwikkelen Netwerken Forum
Home

RSS
Ga terug   Lancelots Forum - Voor freelancers > Markt > Marketing en acquisitie
Registreer Weblogs FAQ Netwerk Berichten van vandaag Zoeken

Mededelingen

Marketing en acquisitie Sommige freelancers hebben altijd opdrachten. Ze weten precies welk klantprobleem ze oplossen. Ze hebben focus en onderscheiden zich van andere freelancers. Ze publiceren en netwerken actief, want interessante opdrachten komen vaak via-via. Met de opdrachten die niet bij hun passen, maken ze iemand in hun netwerk blij.

 
 
Discussietools Zoek in deze discussie Weergave
Prev Vorig bericht   Volgende bericht Next
  #9  
Oud 13 mei 2007, 21:45
Adine Versluis's schermafbeelding
Adine Versluis Adine Versluis is offline
Moderator
 
Geregistreerd: 8 maart 2007
Berichten: 1.087
Weblogartikelen: 2
Standaard Re: "Klantenwerving" naar aanleiding van website?

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Aspon Bekijk bericht
Van alle ondernemersactiviteiten die ik zelf uitvoer, vind ik het schrijven van goede teksten het moeilijkst. Het gekke is, dat het juist zo gemakkelijk lijkt.
Volgens mij is dat ook een reden dat velen zelf teksten in elkaar zet voor zijn of haar website.

Dat ik (nog) geen gebruik maak van een deskundige tekstschrijver heeft ook te maken met budget. Voor mijn accountant heb ik € 750,00 tot € 1000,00 over, omdat het concreet is wat hij doet en het levert mij (zichtbaar) geld op.
Bij een goed tekst, is het nog maar de vraag of mij dit een zichtbaar resultaat oplevert en dat maakt mij dan wat huiverig om er een flink budget tegen aan te gooien.
Geldt dat niet voor vele sites met matige tot slechte teksten? Geldgebrek.

Als een tekstschrijver naar aanleiding van mijn site, mij gaat vertellen dat het pruts is, dan denk ik dat ik niet zo blij reageer. Het idee van "ik heb een klein stukje tekst van uw site als proef aantrekkelijker gemaakt", komt bij mij wel sympathiek over. Als ik de verbetering ook kan lezen.
Maar als ik budget heb, ga ik het zeker doen.

Wim
Met name dat laatste is dus inderdaad lastig, maar de benaderwijze van "mooie site, maar weet u dat het beter kan?" lijkt me inderdaad wat meer aanspreken. Je wilt ook niet zeggen dat het prut is, maar je moet wel duidelijk maken dat het beter kan.

Wat betreft geldgebrek: volgens mij hoeft dat het probleem niet te zijn, veel websites hebben relatief weinig tekst en als ze zelf al een basis hebben, dan is het de taak van de tekstschrijver om daar een sterke tekst van te maken. Dit kost (volgens) mij relatief weinig tijd (en dus geld).

Verder is het uiteraard een samenwerking van factoren die extra geld opleveren: een sterke tekst wordt nog sterker door bijvoorbeeld een nette website. Daarnaast draagt een nette tekst bij aan het professionele karakter van een onderneming. Hoe bekrompen het ook kan zijn, ik merk wel bij mezelf dat ik "betrouwbaarheid" ook enigszins afmeet aan de tekst die gebruikt wordt.

(ik ga trouwens morgen direct aan de slag met de site die ik voor ogen heb, ik laat het resultaat wel weten!)
__________________
Money Mind Academy - LekkerLevenMetMinder
Slimmer met je geld

Met citaat reageren
 

Favorieten/bladwijzers


Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Forumnavigatie

Soortgelijke discussies
Discussie Auteur Forum Reacties Laatste bericht
Uitkering en zelfstandig ondernemen Anoniem Al die andere praktische dingen 11 22 februari 2007 10:27
Van achteraf naar gespreid betalen Isabelle Administratie 11 23 november 2006 22:28


Alle tijden zijn GMT +2. Het is nu 16:06.


Forumsoftware: vBulletin®, versie 3.8.5
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Lancelots Copyright © 2006-heden, Applinet en licentiegevers, Colofon