Home Starten Bedrijfsvoering Marketing Ontwikkelen Netwerken Forum
Home

RSS
Ga terug   Lancelots Forum - Voor freelancers > Markt > Omgaan met opdrachtgevers
Registreer Weblogs FAQ Netwerk Berichten van vandaag Zoeken

Mededelingen

Omgaan met opdrachtgevers Hoe kun je het gedrag van je opdrachtgever beïnvloeden? Hoe bepaal je je uurtarief? Wat te doen als de factuur niet betaald wordt? Hoe ga je om met problemen in een project?

 
 
Discussietools Zoek in deze discussie Weergave
Prev Vorig bericht   Volgende bericht Next
  #2  
Oud 23 juli 2007, 16:56
Adine Versluis's schermafbeelding
Adine Versluis Adine Versluis is offline
Moderator
 
Geregistreerd: 8 maart 2007
Berichten: 1.087
Weblogartikelen: 2
Standaard Re: Woordtarief verhogen?

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Sofie Bekijk bericht
Hoi allemaal,

Ik heb net een grote vertaalklus achter de rug waarmee ik veel heb bijgeleerd. Ik was dus van plan om mijn woordtarief voor vertalingen te verhogen. Nu is de opdrachtgever echter zo tevreden, dat hij me prompt een nieuwe, grote opdracht heeft aangeboden. Hoe breng je dan aan de man dat mijn tarief 2 maanden geleden nog zus was en nu 1 à 2 cent verhoogd is? Geven jullie een reden op als je je tarief verhoogt? En wat is een aanvaardbare verhoging?

Bedankt!
Wat me trouwens ook nog te binnen schiet: je kunt sowieso ook je tarief in correspondentie aangeven als bv €0,08-€0,12 oid, dan kun je zelf bepalen in welke categorie je opdracht valt. Als reden kun je hierbij opgeven dat het binnen een bepaald tijdsbestek moet, of dat er veel technische termen gebruikt worden. Ik weet niet of je hier op dit moment nog wat aan hebt, anders zou ik aanraden nu niet over een woordprijs te gaan praten, maar over een projectprijs. Gewoon een offerte neerleggen dus.
__________________
Money Mind Academy - LekkerLevenMetMinder
Slimmer met je geld

Met citaat reageren
 

Favorieten/bladwijzers


Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +2. Het is nu 04:41.


Forumsoftware: vBulletin®, versie 3.8.5
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Lancelots Copyright © 2006-heden, Applinet en licentiegevers, Colofon