Home Starten Bedrijfsvoering Marketing Ontwikkelen Netwerken Forum
Home

RSS
Ga terug   Lancelots Forum - Voor freelancers > Bedrijfsvoering > Belasting
Registreer Weblogs FAQ Netwerk Berichten van vandaag Zoeken

Mededelingen

Belasting Inkomstenbelasting (winst uit onderneming en resultaat uit overige werkzaamheden), omzetbelasting (btw), vennootschapsbelasting.

 
 
Discussietools Zoek in deze discussie Weergave
Prev Vorig bericht   Volgende bericht Next
  #3  
Oud 31 juli 2007, 18:44
smart4u's schermafbeelding
smart4u smart4u is offline
Lid
 
Geregistreerd: 12 maart 2007
Berichten: 16
Lightbulb Re: Hoe vind ik een geschikte belastingadviseur?

Het meest belangrijke is dat de te vinden adviseur kennis van zaken heeft en het klikt tussen jullie. Sommige adviseurs zijn steengoed, maar kunnen niet communiceren en sommige adviseurs hebben niet voldoende kennis, maar spreekt wel aan. Een van de kenmerken waarin beide adviseurs zich zullen onderscheiden is waarschijnlijk het tarief.

Mijn advies aan jou is dan ook om eens met een aantal (minimaal 2 voor vergelijkingsdoeleinden) aan tafel te gaan zitten. Vraag hem om de tarieven (schatting van de kosten) en leg deze persoon een acuut probleem voor om zo het kennisniveau te kunnen inschatten. Op deze manier kun je gemakkelijk de kandidaat adviseurs van elkaar onderscheiden.

Daarnaast is het handig om zelf een lijstje op te stellen met dingen die jij belangrijk vindt. Bijvoorbeeld wie gaat de administratie voeren?, kan dit online?, welke begeleiding wil je hebben?, wat voor koffie schenken ze?, enzovoort.

Met deze bevindingen moet het maken van een keuze wel lukken. Succes met kiezen!
__________________
http://www.smart-visie.nl : Voor een heldere kijk op uw praktijk.
Met citaat reageren
 

Favorieten/bladwijzers


Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Forumnavigatie

Soortgelijke discussies
Discussie Auteur Forum Reacties Laatste bericht
Persberichten schrijven in 20 stappen (Boekrecensie/overzicht) Adine Versluis Jezelf en je freelancepraktijk ontwikkelen 6 30 juli 2007 16:35
Payrolling-vragen van een leek met vast dienstverband starter Al die andere praktische dingen 9 5 april 2007 08:21


Alle tijden zijn GMT +2. Het is nu 12:26.


Forumsoftware: vBulletin®, versie 3.8.5
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Lancelots Copyright © 2006-heden, Applinet en licentiegevers, Colofon