Citaat:
	
	
		
			
				
					Oorspronkelijk geplaatst door  Art
					 
				 
				Mijn vraag is, kan ik een bedrijf starten met al die faciliteiten ineen t.w. 
Webdesign 
DTP 
Art 
			
		 | 
	
	
 Ja en het is ook aan te raden om het onder 1 noemer te brengen, dan haal je voor al je activiteiten makkelijker het 3-opdrachtgeverscriterium voor de 
VAR. 
Ik weet niet welke aanduidingen gebruikelijk zijn in jouw sector, maar je zou kunnen denken aan "Kunstzinnige en grafische vormgeving" o.i.d.
	Citaat:
	
	
		| 
			
				en kom ik dan voor dit jaar [2007] nog in aanmerking voor ondernemersaftrek etc. [dit i.v.m. urencriteria]
			
		 | 
	
	
 Dat hangt ervan af of je voldoet aan het 
urencriterium. Lees dat artikel even, want je hebt niet de informatie gegeven waarmee wij het je kunnen vertellen.
 
 
	Citaat:
	
	
		| 
			
				Wat raden jullie mij aan?
			
		 | 
	
	
 Als je ondernemer wilt worden en wilt doorgroeien naar een volwaardig eigen vormgevingsbureau, dan raad ik je aan te gaan voor het ondernemerschap.
Als je het daarentegen als bijbaan / betaalde hobby naast een vaste baan wilt blijven doen dan is het belastingvoordeeltje op die 10.000 euro het 
extra gedoe van het ondernemerschap misschien niet waard (maar misschien ook wel).